Motociklai (A, A1, A2, AM Kateg)

Vairavimo mokykla “Mokymo žiedas” kviečia mokytis AM, A1, A2, A kategorijas.

Vairavimo mokysitės aikštelėje, kurioje ir laikysite valstybinį praktikos egzaminą VĮ „Regitra“.

AM – Teisę vairuoti AM kategorijos transporto priemones – mopedus ir lengvuosius keturračius motociklus – gali įgyti ne jaunesni kaip 15 metų asmenys. Variklio darbinis tūris nedidesnis kaip 49 cm3. Asmenys, turintys bet kurios kategorijos vairuotojo pažymėjimą teisėtai gali vairuoti mopedą.

A1 – Motociklai, kurių variklio darbinis tūris didesnis kaip 50 cm3, bet ne didesnis kaip 125  cm3, galia neviršija 11 kW, o galios ir svorio santykis ne didesnis kaip 0,1 kW/kg, taip pat triračiai, kurių galia ne didesnė kaip 15 kW. Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti – 16 metų. KAINA – 270 € (įskaičiuotas motociklas egzaminams).

A2 – Motociklai, kurių galia ne didesnė kaip 35 kW, galios ir svorio santykis ne didesnis kaip 0,2 kW/kg ir kurie nėra kilę iš daugiau kaip du kartus galingesnės transporto priemonės. KAINA – 300 € (įskaičiuotas motociklas egzaminams).

A – Triračiai, kurių galia didesnė kaip 15 kW, ir motociklai.
Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti – 20 metų, išskyrus teisę vairuoti triračius. Norint įgyti teisę vairuoti A kategorijos motociklus, reikia turėti dvejų metų A2 kategorijos transporto priemonių vairavimo stažą. Reikalavimas turėti dvejų metų A2 kategorijos transporto priemonių vairavimo stažą netaikomas 24 metų sulaukusiems asmenims. Teisė vairuoti triračius, kurių galia didesnė kaip 15 kW, suteikiama nuo 21 metų. KAINA – 300 (įskaičiuotas motociklas egzaminams).

B kateg. praplėtimas (A1 kateg. Kodas 100) – 180€.

Mokysitės vairuoti ir praktinį egzaminą VĮ „Regitra“ laikysite su šiomis transporto priemonėmis.